Zakład pogrzebowy Stara Wieś

Nasz zakład pogrzebowy oferuje swoje usługi na terenie Starej Wsi. Jesteśmy domem pogrzebowym pomagającym w organizacji pochówków bliskich Państwu osób. Zajmujemy się pogrzebami tradycyjnymi, świeckimi, jak i pochówkami urnowymi.

Jakie wartości wyróżniają zakład pogrzebowy w Starej Wsi?

Zakład, który oferuje swoje usługi pogrzebowe na terenie Starej Wsi i przyległych miejscowości, charakteryzuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Jesteśmy gotowi zapewnić jak najlepszą obsługą w zakresie organizacji pogrzebu, tak aby przebiegała ona w bezstresowej atmosferze, pełnej szacunku.

Zapewniamy również pomoc przy planowaniu pogrzebu, dostosowując jego charakter do indywidualnych potrzeb rodziny zmarłego.

Ponadto poświęcimy Państwu niezbędny czas na wysłuchanie życzeń i ewentualnych obaw. Zapewniamy, że wszystkie zawarte ustalenia są traktowane z troską i szacunkiem oraz wypełnione od początku do końca.

Jeśli są Państwo zainteresowanie skorzystaniem z pomocy naszego zakładu pogrzebowego – pozostajemy do dyspozycji, przez wszystkie dni tygodnia, 24 godziny na dobę.