Zakład pogrzebowy Jankowice

Zakład pogrzebowy świadczący usługi na terenie Jankowic i miejscowości w okolicy to firma z wieloletnim, bo aż 34-letnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Oferujemy tradycyjne pochówki z oprawą muzyczną, kremacje, ekshumacje oraz bezpieczny transport zmarłych na terenie Polski, jak i spoza jej granic.

Zakład pogrzebowy z usługami na najwyższym poziomie

Nasz zakład pogrzebowy Jankowice świadczy wysokiej jakości usługi nie tylko dla lokalnej społeczności, ale także dla miejscowości położonych w okolicy. Jesteśmy firmą z odpowiednim wyposażeniem, co gwarantuje najlepszą obsługę w zakresie organizacji pochówku. Posiadamy dość duży wybór trumien i urn w Pszczynie, wykonanych z różnych materiałów i posiadających różnorodne zdobienia.

Personel naszego zakładu to doświadczone i kompetentne osoby, których celem jest zapewnienie spokoju i wsparcia dla każdej rodziny pogrążonej w żałobie. Pomagamy w wyborze miejsca pochówku, zgodnie z wolą najbliższych zmarłego. Działamy z ogromną dbałością o najmniejsze szczegóły, zgodnie ze standardami branżowymi.Charakteryzują nas takie wartości jak empatia, wrażliwość i profesjonalizm. Staramy się zawsze jak najlepiej zrozumieć Państwa potrzeby, pomagając w przejściu przez ciężki czas żałoby.

Zapraszamy do kontaktu oraz poznania całej oferty naszego zakładu pogrzebowego.